Welcome, Guest. Please login or register.
23 August 2019 - 20:20:04

Login with username, password and session length
Search:     Advanced search
113923 Posts in 3791 Topics by 661 Members
Latest Member: sonia98
* Home Help Login Register
+  Forum pariuri sportive
|-+  Administrativ
| |-+  Anunturi
| | |-+  Problema
« previous next »
Pages: 1 [2] Go Down Print
Author Topic: Problema  (Read 3253 times)
Claudiu
Gold member

Thanks! +27/-9

« Reply #20 on: 03 June 2010 - 22:14:43 »

si furtul de parole yahoo se bazeaza pe naivitatea persoanei din spatele id-ului.  

parola mea e destul de intortocheata  si daca e cum zici ca nu poate fi spart id decat daca iti vede parola, in rest e destul de dificil de aflat  smile Dar na dintr-o neatentie se poate intampla si asta.  Desi recunosc ca m-am panicat putin pt ca nu mi s-a intamplat asa ceva cu id blocat  !  am sters tot de pe mail ca vad ca nu am siguranta cu musafiri nepoftiti .
« Last Edit: 03 June 2010 - 22:16:52 by talent » Logged
Gerrard
Silver member

Thanks! +10/-1

« Reply #21 on: 03 June 2010 - 22:18:31 »

eu am un prieten care zicea ca unu i-a aflat parola la id. ca confirmare i-a zis-o si pe mess, deci era adevarat. peste cateva zile s-a trezit cu un pariu "automat"  300euro pe o cota de 7-8 la bet365 tenis live.  ag  

a incercat cateva zile, a tot vorbit cu cei de la asistenta, si prin telefon, dar... nimic. pariul rezulta ca fiind pus normal  ag  asta s-a intamplat prin aprilie-mai anul trecut
« Last Edit: 03 June 2010 - 22:21:56 by Gerrard » Logged

Freedom of expression is priceless. For everything else, there's MasterCard.
Claudiu
Gold member

Thanks! +27/-9

« Reply #22 on: 03 June 2010 - 22:24:37 »

eu am un prieten care zicea ca unu i-a aflat parola la id. ca confirmare i-a zis-o si pe mess, deci era adevarat. peste cateva zile s-a trezit cu un pariu "automat"  300euro pe o cota de 7-8 la bet365 tenis live.  ag  

a incercat cateva zile, a tot vorbit cu cei de la asistenta, si prin telefon, dar... nimic. pariul rezulta ca fiind pus normal  ag  asta s-a intamplat prin aprilie-mai anul trecut

eu cu Gabbana de ex am incredere sa imi stie o parola la Gb sau eu pe a lui, Sleepwalker si el poate sa confirme ca sunt de incredere, dar asa sa intre unul si sa isi bata joc de banii din cont , sunt oameni care nu au ce face ca oricum banii nu pot fi scosi decat pe cardul titularului de cont
alen
Membru avansat

Thanks! +5/-1

« Reply #23 on: 03 June 2010 - 22:25:47 »

eu zic sa stai linistit, si eu pot sa blochez un id si nu sunt hacker  ag   ti-a facut ala multe tentative de acces si deaia sistemul de securitate de la yahoo ti-a blocat contul.  sunt programele alea ce incearca multe parole icnepand de la cuvinte comune. si deaia e un numar limitat de icnercari.  din cate stiam blocarea asta e temporara.

exact   bi bi bi bi
iro
Gold member

Thanks! +32/-3

« Reply #24 on: 03 June 2010 - 22:27:47 »

eu am un prieten care zicea ca unu i-a aflat parola la id. ca confirmare i-a zis-o si pe mess, deci era adevarat. peste cateva zile s-a trezit cu un pariu "automat"  300euro pe o cota de 7-8 la bet365 tenis live.  ag 

Si daca era sa castige, faceau fifty-fifty?  laugh

Sports skills are life skills
R.I.P. - Ibrahim Dossey - http://www.youtube.com/watch?v=VAuhUn8v7y0
alen
Membru avansat

Thanks! +5/-1

« Reply #25 on: 03 June 2010 - 22:29:19 »

a incercat cateva zile, a tot vorbit cu cei de la asistenta, si prin telefon, dar... nimic. pariul rezulta ca fiind pus normal  ag  asta s-a intamplat prin aprilie-mai anul trecut

aflarea parolelor se poate face cu diversi tojani pe care ii primesti relaxat in calc. in spatele unor fisiere de viu interes, dar asta in cazul unui antivirus de 2 bani.

Recomand ptr utilizarea parolelor un ANTIKEYLOGGER sau VIRTUAL KEYBOARD
« Last Edit: 03 June 2010 - 22:34:40 by alen » Logged
Pages: 1 [2] Go Up Print 
« previous next »
Jump to: